Seznam Peněženka chystá změny!

O tom, že se kompletně změnil vizuál srovnávače Zboží.cz, jsme vás již informovali, stejně jako o nutnosti převést svůj starý XML feed do nového formátu. Avšak tím zdaleka změny nekončí.
Od 5.9.2016 dochází ke změnám v podmínkách pro využívání Seznam Peněženky. Dříve fungovala Peněženka tak, že se dobíjel kredit pro každou jednotlivou službu zvlášť a každá služba, tak čerpala ze svého limitu. Mohlo se tak stát, že jste na Zboží.cz kredit neměli, kdežto ve službě pro Sklik.cz ano.
Nově se bude do Peněženky dobíjet jedna částka, ze které bude čerpán kredit pro všechny služby. Momentální kredit, který v peněžence nyní máte, bude převeden na jedno místo. Pokud se teď přihlásíte do Peněženky, objeví se toto okno:

 

nova-penezenka
Jde o informace o změnách a je nutné tyto podmínky odsouhlasit. Bez vašeho souhlasu nebude váš kredit sjednocen, nebude možné dobít kredit nový, pouze bude možné dočerpat zbytek kreditu, který v peněžence máte. Proto je třeba kliknout na Sjednotit Peněženku, aby bylo možné nadále využívat její služby.
Jestliže máte potíže s nastavením vašeho XML feedu, nebo potřebujete poradit v rámci Sklik.cz, nebojte se na nás obrátit.