Grafika

Jak spolupracovat s Grafikem na tvorbě grafiky eshopu

Před prací na grafice eshopu je potřeba mít alespoň návrh struktury navigace a wireframes.

Jakmile je máte, pošlete je grafikovi. Wireframes jsou pro grafika nejlepší možné zadání a ke své práci už nic víc nepotřebuje.

Nechte si od grafika poslat náhled úvodní strany, abyste věděli, jestli si sedla jeho představa s tou vaší. Sdělte mu připomínky a návrhy. Jakmile doladí titulní stránku, nechte jej v duchu titulní stránky zpracovat i ostatní stránky. Hlavně se držte wireframes a nic v nich v této fázi neměňte.

Je to celé na vás. Cílem je, aby se vám to líbilo. Pocitově to pro vás musí být OK, super pecka. Nad tím eshopem budete trávit dalších mnoho hodin práce. Je fajn, když se vám eshop líbí, protože se pak u práce cítíte dobře a na výsledcích eshopu je to znát.

Nebazírujte na detailech a neunavujte grafika posouváním prvků o jeden bod doleva a půl stupně světlejší barvou. Unavíte ho na detailech a uteče mu i jemu to hlavní. Eshop musí prodávat! Proto musí plnit některé hlavní zásady a ty nemusí být kompatibilní s vašimi představami. V takovém případě to grafikovi řekněte, že byste to chtěli jinak, a pokud on má důvod, řekne vám, proč něco udělal právě jak to udělal. A nechte na grafikovi to rozhodnutí, jestli vám vyhoví, anebo má pádný důvod to udělat jinak.

Mám zájem

Máte zájem o vytvoření grafiky eshopu?

Zavolejte nám na 551 551 438, nebo napište na info@religis.cz
Mám zájem
Mám zájem

Máte zájem, abychom je pro vás zpracovali?

Zavolejte nám na 551 551 438, nebo napište na info@religis.cz
Mám zájem