PPC reklama

Efektivní reklama v online prostředí

Uživatelé denně používají vyhledávač Google, Seznam, kde vyhledávají produkty, obchody či služby, o které mají zájem. Odvětví přitom nehraje roli. Na internetu se vyhledává a nachází vše, také váš produkt či služba.

 • Začínáte s PPC reklamou?

  Nastartujte svůj obchod výkonnou PPC reklamou, svěřte komunikaci specialistům se zkušenostmi a omezíte začátečnické chyby, které vám jen zvýší výdaje.

 • Spravujete si PPC reklamu sami?

  Ušetřete čas a věnujte se profesionálně svému odvětví. Jako digitální agentura sledujeme novinky v online světě a aplikacích Google Ads, Facebook. Neustále se školíme a vědomosti aplikujeme v praxi. Nebudete už na svůj business sami, ale můžete se opřít o náš tým.

 • Potřebují vaše PPC reklamy zlepšit výkon?

  Zdá se vám, že reklama nevydělává a generuje spíše náklady? Nechte si zpracovat úvodní PPC audit zdarma. Posoudíme, zda lze zvýšit výkon vašich PPC kampaní a navrhneme, jak toho docílit.

Proč investovat do PPC reklamy?

PPC reklama nevyžaduje dlouhodobou přípravu a rezervaci zdrojů, neoslovuje velké publikum, ale naopak. Omezuje se na oslovení potenciálních zájemců o daný produkt / službu. Cílené zaměření na skupiny, které již vyhledávají konkrétní produkty přináší lepší výsledky. Co vám PPC reklama přinese:

 • Rychlé oslovení klienta - příprava PPC reklam je oproti jiným formám relativně rychlá.
 • Preciznější cílení na klienta – kampaně Google Ads oslovují uživatele, kteří již vyhledávají produkty podobné těm vašim.
 • Levnější kampaně - PPC systémy vám umožní oslovit reklamou pouze potenciální skupiny zájemců.
 • Měřitelné výsledky - můžete sledovat a přizpůsobit výkon kampaní podle aktuální situace na trhu.
 • Kontrola výdajů – přesně víte, kolik stojí reklama, kolik platíte za správu agentuře a jaké jsou výsledky.

Co nás odlišuje

Komplexní přístup. Jsme toho názoru, že pouze konzistentní komunikace napříč kanály může přinést očekávané výsledky. Na čem zásadně stavíme, je analýza vašeho e-shopu / businessu. Abychom vám pomohli, musíme porozumět vašemu obchodu. Navržené postupy vám pak pomohou dosáhnout vašich cílů. Ve spolupráci s agenturou navíc získáváte účinnou správu kampaní s výsledky, vedenou odborníkem.

Google
Google Ads
Facebook
Heureka
Seznam.cz
YouTube
Mergado
Zboží.cz
Sklik.cz

Jsou za námi tyto výsledky

Alukola e-shop Logo e-shop Alukola

analýza stávajících kampaní

copywriting

správa kampaní

Naše spolupráce začala již v roce 2018 a díky oboustranné spokojenosti trvá doteď. Soustředíme se na Google Ads a Sklik. Celkovou nákladovost máme kolem 3% i u produktu, který je silně sezonní.

FIDex e-shop Logo e-shop FIDex

analýza stávajících kampaní

copywriting

správa kampaní

Spolupráci jsme začali v roce 2019 a od té doby se nám daří stále zlepšovat čísla. Ochrannou ruku držíme nad Google Ads a Sklikem. Fidex je důkazem, že se umíme postarat o velké i malé zákazníky.

REO AMOS e-shop Logo e-shop REO AMOS

analýza stávajících kampaní

copywriting

správa kampaní

REO AMOS je nadnárodní společnost, o kterou se staráme od roku 2017. Působí v Česku, Polsku, Slovensku a pro všechny tyto země máme pod palcem Google Ads.

Voda hory e-shop Logo e-shop Voda hory

analýza stávajících kampaní

copywriting

správa kampaní

Pro Vodahory.cz spravujeme Google Ads, Sklik i Facebook už od roku 2017. Největší výzvou bylo rozběhnout fungující Facebook reklamu, která nebyla do naší spolupráce zisková.

David Bouda

šéf online marketingu

Zaujaly vás naše výsledky?

Nechte si od nás vypracovat audit zdarma a zjistěte, jak na tom vaše kampaně jsou.

Poptat audit zdarma
+420 551 551 439

Pracovní dny 8:00 - 16:00

Máme certifikace a víme, jak v tom chodit

Google Partner
Apek
Heureka Partner
Certifikace Mergado
Bidding manager
Ověření Sklik.cz a Zboží.cz

3 cesty, jak vám s PPC pomůžeme růst rychleji

Šipky nahoru

Posouzení efektivity a možností dalšího růstu

Většina PPC kampaní trpí základními nedostatky, díky kterým e-shopy vyhazují peníze oknem.

Osobně projdeme vaše kampaně. Vyhodnotíme je a zjistíme, jestli je možné výkon vaší PPC reklamy významně zvýšit. Doporučíme vám i další postup.

Správa PPC reklamy

Efektivní a ziskové kampaně umíme pro malé i velké e-shopy a weby. I pro služby najdeme a přivedeme potenciální zákazníky s přesným zacílením.

Reporty od nás nečekejte – dáváme přednost osobnímu setkání. Za těch pár minut osobně vyřešíme více než po 10ti emailech.

Školení a dohled nad vašimi lidmi

Pro své klienty děláme školení základů PPC, aby se mohli sami podívat, jak jejich kampaně spravujeme a abychom si při komunikaci lépe rozuměli.

Umíme také zaškolit vaše zaměstnance. Nastavené a vyladěné PPC kampaně jim předáme, aby si je mohli spravovat sami. A my na ně jen dohlížíme zpovzdálí nebo občasným telefonem či konzultací.

Udělejte ten první krok a napište nám

...třeba zrovna my budeme stát u zlomu ve vašem podnikání společně

Marketingové oddělení firmy Religis David Bouda
„Mám zkušenosti, a proto
váš online byznys dokážu
uchytit jako celek.“