Tvorba eshopů

Klient

Dobrý den, potřebuji opravdu stabilní a poctivý eshop, který mě nenechá ve štychu.

Zaměstnanec

Pěkný den, žádný problém.

My Vám ho na míru postavíme.

Zavolejte mi na +420 775 438 897.
Lukáš

...a co všechno naše eshopy umí?

 • Multijazyčné, multiměnové multishopy

  Každému eshopu lze definovat více jazyků, měn a jejich kombinací. Lze mít více eshopů a všechny ovládat z jedné administrace.

 • Sofistikovaný systém napojení na dodavatele

  Import dat od několika dodavatelů najednou. Inteligentní systém, řídící které produkty od kterého dodavatele zobrazovat, s jakou cenou, jaký stav skladu ukazovat zákazníkům, doporučující, u kterého dodavatele objednat.

 • Moduly na míru

  Vytvoříme moduly podle vašich přání a implementujeme je do vašeho eshopu.

 • Platební brány

  GoPay, Comgate, Twisto, PayU a napojení vámi vybrané platební brány na přání.

 • Velkoobchod

  Rozsáhlý velkoobchodní systém, cenové hladiny, konkrétní ceny pro každého zákazníka, velkkoobchodní exporty dat pro další odběratele atd.

 • Slevové kódy

  Slevové kódy / dárkové poukazy / slevy na konkrétní produkty/kategorii/značku jejich kombinace. Slevy pro maloobchod, velkoobchod nebo obojí. S platností omezenou časem, počtem, hodnotou, nebo bez omezení.

 • Napojení na ERP systémy

  Pohoda (Nejpoužívanější systém napojovaný na eshopy. Plné napojení všech položek a funkcí Pohody již od roku 2007), Winklasik, Flexibee, Helios a další.

 • Nenašli jste přesně to, co jste hledali? Zavolejte nám

  +420 775 438 897

  Pracovní dny 8:00 - 16:00

Víme co děláme. Zjistěte jak.

Seznámení
1

Seznámení

Základem všeho je první dojem a zda budete spokojeni s námi, jako s lidmi. Pokud si plácnem, tak budeme více než jen dodavatelé eshopu. Budeme partneři.

Vytvoření specifikace
2

Vytvoření specifikace

Pokud najdeme společnou řeč, tak specifikace je jednou z nejdůležitějších pilířů úvodu naší spolupráce. Se specifikací pomůžeme na základě vašich očekávání a cílů - nebojte se, nebudete na to sami.

Agilní vývoj
3

Agilní vývoj

Nevíte, co si pod tím představit? Je standardem, že se zadá práce a za měsíc je odevzdaná, ale to, co se vám líbilo před měsícem, už se nemusí líbit po té uplynulé době. Agilní vývoj je tedy opak = po celou dobu vývoje jsme spolu v kontaktu a práci prezentujeme po částech, máte možnost do vývoje vstupovat s novými požadavky a na konci máte eshop přesně podle svých představ

Otestování a spuštění
4

Otestování a spuštění

Předtím, než pustíme vás eshop do světa, ho důkladně otestujeme a připravíme na ostrý provoz. Eshopy běží na našem serveru/hostingu, abychom mohli kdykoliv zasáhnout a mohli tak bleskově pomoct, pokud bude třeba.

Provoz a optimalizace
5

Provoz a optimalizace

Spuštěním eshopu vše začíná... Jak se vaše firma, konkurence, zákazníci, technologie vyvíjí, uvidíte v eshopu nové možnosti. Eshop bude žít s vámi, bude se rozvíjet a na nás bude, abychom tty změny uvedly do provozu.V čem je výhoda agilního vývoje?

Zjistěte to v našem videu

Přehrát video

Těmto eshopům se už naše řešení vyplatilo

Motozem

Kompletní eshop na míru pro Motozem

Vytvoření eshopu pro Motozem je důkazem, že když se něco udělá pořádně, tak to vydrží mnoho let. Motozem.cz dnes patří mezi špičku v moto odvětví, čehož je důkazem i pravidelné ocenění ShopRoku. Motozem má na eshopu momentálně přes 75 000 produktů. Motozem.cz má i polskou variantu, kde dobývá polský trh a svůj růst potvrzuje i co se týče fyzického prodeje - má za sebou otevření už třetí prodejny.

5 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

55 hanalýza

102 hprogramování

1 měsíctestovací provoz

8 letnašim klientem

Kompletní eshop na míru pro Alpik

Eshop s největším Bio & eko sortimentem široko daleko – to je Alpík, pro kterého jsme vybudovali eshop na míru. Eshop má přes 3 500 produktů a na Heurece si drží krásné 100% hodnocení. Důkazem toho, že je s námi spokojen, je, že jsou s námi od začátku až dodnes. Jako známku úspěchu lze brát i to, že v roce 2020 prošel Alpík kompletním rebrandem a zažil i „upgrade“ prodejny – určitě doporučujeme navštívit.

Alpik

10 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

100 hanalýza

241 hprogramování

4 měsícetestovací provoz

5 letnašim klientem

Slovy našich klientů

Udělejte ten první krok a napište nám

...třeba zrovna my budeme stát u zlomu ve vašem podnikání společně

Vedení firmy Religis Tomáš
„Jako majitel
mám na starosti
technologický posun
jak naší firmy, tak
našich zákazníků.“
Lukáš
„Pokud potřebujete
s čímkoliv poradit
nebo pomoci,
tak jsem váš člověk.“

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem odborné a profesní komunikace navazující na zaslané údaje, nebo pozvání na osobní schůzku. Osobní údaje zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.