Reference

Tyto eshopy jsme vytvořili na míru

Motozem

Kompletní eshop na míru pro Motozem

Vytvoření eshopu pro Motozem je důkazem, že když se něco udělá pořádně, tak to vydrží mnoho let. Motozem.cz dnes patří mezi špičku v moto odvětví čehož je důkazem i pravidelné ocenění ShopRoku. Motozem má na eshopu momentálně přes 75 000 produktů. Motozem.cz má i polskou variantu, kdy se snaží dobývat polský trh a svůj růst potvrzuje i co se týče fyzického prodeje, kdy má za sebou otevření už třetí prodejny.

5 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

55 hanalýza

102 hprogramování

1 měsíctestovací provoz

8 letnašim klientem

Kompletní eshop na míru pro Alpik

Eshop s největším Bio & eko sortimentem široko daleko – to je Alpík, pro kterého jsme vybudovali eshop na míru. Eshop má přes 3 500 produktů a na Heurece si drží krásné 100% hodnocení. To, že je s námi spokojen je důkaz toho, že jsou s námi od začátku až dodnes. Značka úspěchu se dá brát i to, že v roce 2020 prošel Alpík kompletním rebrandem a zažil i „upgrade“ prodejny – určitě doporučujeme navštívit.

Alpik

10 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

100 hanalýza

241 hprogramování

4 měsícetestovací provoz

5 letnašim klientem

Babyplace

Kompletní eshop na míru pro Babyplace

Pro Babyplace jsme postavili eshop na míru, kdy nyní patří mezi TOP3 eshopy s dětským zbožím na českém internetu. Na eshopu najdete kolem 20 000 produktů, které můžete mít u sebe doma do druhého dne. Eshop se pyšní vymazleným blogem nebo konfigurátorem balíčků, který administrátorům ušetří desítky hodin.

4 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

32 hanalýza

70 hprogramování

1 měsíctestovací provoz

9 letnašim klientem

Kompletní eshop na míru pro Presco

Každý kdo kdy měl nějaký ten diář nebo kalendář, tak věřte, že byl s největší pravděpodobností od firmy Presco Group. Tento robustní eshop je jak pro koncové zákazníky, tak přes přihlášení se můžete dostat i do velkoobchodu, kde vás čekají speciální funkce přímo pro velkoobchodní potřeby. Presco.cz slouží i jako hlavní administrace pro další napojené eshopy jako je Baagl.cz nebo Ellaamax.cz, kdy i jeden administrátor může obsluhovat více eshopů z jednoho místa a vše je tak efektivnější a přehlednější.

Presco

12 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

112 hanalýza

180 hprogramování

5 měsícetestovací provoz

5 letnašim klientem

Slovy našich klientů

Udělejte ten první krok a napište nám

...třeba zrovna my budeme stát u zlomu ve vašem podnikání společně

Vedení firmy Religis Tomáš
„Jako majitel
mám na starosti
technologický posun
jak naší firmy, tak
našich zákazníků.“
Lukáš
„Pokud potřebujete
s čímkoliv poradit
nebo pomoci,
tak jsem váš člověk.“

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem odborné a profesní komunikace navazující na zaslané údaje, nebo pozvání na osobní schůzku. Osobní údaje zpracováváme v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.