Reference

Ukázky eshopů, které jsme vytvořili

Motozem

Kompletní eshop na míru pro Motozem

Eshop pro Motozem je důkazem toho, že když se něco udělá pořádně, tak to vydrží mnoho let. Motozem.cz dnes patří mezi špičku v moto odvětví a je pravidelně oceňován jako ShopRoku. Eshop má momentálně přes 75 000 produktů a existuje nejen v české verzi. Polská mutace eshopu dobývá polský trh a svůj růst potvrzuje i co se týče fyzického prodeje, protože má za sebou otevření už třetí prodejny.

5 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

55 hanalýza

102 hprogramování

1 měsíctestovací provoz

12 letnašim klientem

Kompletní eshop na míru pro Alpik

Eshop s největším bio & eko sortimentem široko daleko – to je Alpík. Právě pro něj jsme vybudovali eshop na míru, který má přes 3 500 produktů a na Heurece si drží krásné 100% hodnocení. Alpík je s námi od svým úplných začátků a za tu dobu prošel kompletním rebrandem i „upgradem“ prodejny, která určitě stojí za návštěvu.

Alpik

10 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

100 hanalýza

241 hprogramování

4 měsícetestovací provoz

9 letnašim klientem

Babyplace

Kompletní eshop na míru pro Babyplace

Pro Babyplace jsme postavili eshop na míru, který nyní patří mezi TOP3 největší eshopy s dětským zbožím na českém internetu. Na eshopu najdete kolem 20 000 produktů, které můžete mít u sebe doma do druhého dne. Eshop se pyšní vymazleným blogem nebo konfigurátorem balíčků, který administrátorům ušetří desítky hodin.

4 měsíceod podpisu ke spuštění eshopu

32 hanalýza

70 hprogramování

1 měsíctestovací provoz

13 letnašim klientem

Kompletní eshop na míru pro Presco

Pokud máte doma kalendář nebo diář, bude s největší pravděpodobností od firmy Presco Group. Tento robustní eshop je postavený nejen pro koncové zákazníky, ale i pro velkoobchod. Presco.cz slouží i jako hlavní administrace pro další eshopy jako je Baagl.cz a Ellaamax.cz. Jeden administrátor může tedy obsluhovat více eshopů z jednoho místa a vše je tak efektivnější a přehlednější.

Presco

12 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

112 hanalýza

180 hprogramování

5 měsícůtestovací provoz

9 letnašim klientem

Hoby Nářadí

Kompletní eshop na míru pro Hoby Nářadí

Hoby nářadí s námi vyrostlo od úplného startu a jsme spolu dodnes. Postarali jsme se jak o tvorbu a údržbu e-shopu, tak o následnou marketingovou podporu pro co nejrychlejší růst. To se povedlo a e-shop jako takový se řadí mezi největší u nás na Moravě. V poslední době se soustředíme na optimalizaci e-shopu, máme za sebou napojování na automatizovaný systém pro správu logistiky a ekonomického SW od firmy Diamond Software s.r.o.

15 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

157 hanalýza

313 hprogramování

4 měsícetestovací provoz

9 letnašim klientem

Kompletní eshop na míru pro Eso-pneu

Eso-pneu je moderní e-shop, který se specializuje na prodej pneumatik, plechových disků a alu kol. E-shop využívá moderní technologie, jako je Elasticsearch, a nabízí rychlé zpracování požadavků a přehledné rozhraní pro snadný nákup. Zákazníci si mohou vybírat z široké škály produktů a využít různé možnosti filtrování a řazení. Eso-pneu je jedním z největších e-shopů pro nákup pneumatik, plechových disků a alu kol na trhu.

Eso-pneu

13 měsícůod podpisu ke spuštění eshopu

161 hanalýza

348 hprogramování

2 měsícetestovací provoz

17 letnašim klientem

Slovy našich klientů

Udělejte ten první krok a napište nám

...třeba zrovna my budeme stát u zlomu ve vašem podnikání společně

Vedení firmy Religis Tomáš
„Jako majitel
mám na starosti
technologický
posun naší firmy i
našich zákazníků.“
Lukáš
„Pokud potřebujete
s čímkoliv poradit
nebo pomoct,
tak jsem váš člověk.“