Nutně potřebujeme člověka se zkušenostmi z příbuzné činnosti, aby se u nás zapojil do online marketingového týmu. Společně vymýšlel jazyk a strategie značek, které pak bude pomáhat naplňovat.

Máme zapálené zákazníky, kteří jsou špičkami ve svých oborech a potřebují to pomoct vykřičet do světa. Nejde nám jen o výkon, jde o dlouhodobý vztah s koncovými zákazníky značek našich zákošů.

Děláme jednotky vybraných klientů, u kterých dohlídneš až na majitele. Děláme střední eshopy, které konkurují molochům jako Alza a Mall svou odborností. A je potřeba to jejich zákazníkům ukázat. Vysvětlit, proč nakupovat u odborníků a kde je hledat.

Pojď do toho, bude tě to bavit. A pomůžeš dobré věci:)

Ostrava, Fulltime / Parttime, HPP / ŽL, nástup ihned

Požadavky:

 • SŠ/VŠ – to je nám jedno
 • Angličtina bude fajn, ale není nutná
 • Osobní zápal, poctivost, sebemotivace
 • Zkušenost z prodeje, marketingu, řízení, nebo něco obdobného, na čem se dá stavět. Nechceme ti vysvětlovat vše od nuly a oceníme tvůj background.

Co po tobě budeme chtít:

 • Práci s PC a internetem jako tvou přirozenost
 • Věcnou komunikaci, osobně, mailem i v telefonu. Včetně komunikace s klienty o aktuálním stavu, provedené práci, plánu na další období, atp. Ne prodej.
 • Selský rozum
 • Spolupráci s kolegy kolem SEO, Obsahu, UX, Konverzí, atp.

Co ti nabídneme:

 • Notebook nebo PC
 • Pracovní smlouvu (HPP) nebo smlouvu o spolupráci (ŽL)
 • Pěkný plat a jeho progresi
 • Chytré lidi kolem sebe, od kterých se je co učit
 • Školení, účast na konferencích, firemní akce

Co uvítáme:

 • Když se budeme mít co naučit i my od tebe
 • Když nás posuneš svými názory
 • Když nás budeš provokovat k vyšším cílům
 • Netradiční myšlení, nevšední přístupy k řešení

Benefity pro tebe

 • 25 dní dovolené, z toho 3 sick-days
 • Telefonní tarif pro soukromé účely s neomezeným voláním a 4GB dat  – zdarma (můžeš to využít pro svoje současné číslo)

Benefity pro kolegy s rodinou

 • Flexibilní pracovní doba
 • Možnost  práce z domu podle potřeby

Benefity pro sport

 • Parkování pro kola přímo v kanceláři
 • Krásná čistá sprcha
 • Možnost si v pracovní době zahrát šipky a stolní fotbal

Benefity pro pohodlí

 • Dostatek parkovacích míst přímo u budovy a jsou volná
 • Kuchyňka s grátis minerálkama, čaji, kávou a kokinem. Ať se v práci cítíte pohodlně.
 • Kousek na tramvaj i autobus, kousek na poštu, do bankomatu, do obchodu

Benefity pro zábavu

 1. Pravidelná odpoledne s Playstation 4 na plátně 4x2m
 2. Občasné teambuildingy, chaty, společné večery u piva, atp.

Co děláme

Pro eshopy s obratem 10-100 mil.Kč/rok děláme marketingové analýzy a strategie, na základě kterých stavíme eshopy, o které se marketingově dlouhodobě staráme.

 1. Většina tůvrců eshopů jsou vývojáři a předpokládají, že zákazník ví, jaký eshop potřebuje. A ten mu postaví. Zákazník je ale odborník na svůj sortiment, ne na marketing. Takže ví přesně, kde chce jaké blikátko.
 2. Markeťáci se zase k eshopu většinou dostanou až je postavený, a proto není tak výkonný, jak by mohl. Anebo jej za velké peníze a dlouhý čas nechají ihned předělat.
 3. My pro naše klienty využíváme té výhody, že markeťáci a vývojáři sedí vedle sebe, takže námi postavený eshop je tak ziskový, jak jen může být.

Tvoříme ziskové esopy už 15 let a chceme se pořád posouvat dál. K tomu potřebujeme skvělé lidi, jako jsi ty. Pojď se k nám přidat a napiš na kariera@religis.cz

Jací jsme

Kromě externistů a studentů je nás v kanceláři 10. Nejmladší jsou u nás studenti na brigádách (18 – 26 let), fulltime tým má 25 – 38 let.

Asi polovina nás má děti (včetně obou majitelů), takže máme pochopení.

Baví nás práce se zapálenými studenty, kteří mají zájem o svou práci a rádi je podporujeme.

kariera

Co o firmě říkají kolegové

S Religisem spolupracuji už od střední školy (od roku 2008). Tehdy jsem neuměl napsat ani blbý . Od Religisu jsem dostal příležitost a péči. Začal jsem jako HTML kodér a propracoval jsem se až na hlavního vývojáře. Starám se o spolehlivost serverů, nové technologie, čistotu kódů (codereview), kodéry a vývoj nového eshopového jádra.
Práce mě baví, protože si ji můžu řídit (od pracovní doby, přes homeoffice až po posloupnost práce, kterou v průběhu dne budu dělat) a hlavně mám kolem sebe super kolektiv, na který se mohu kdykoliv spolehnout. Každý z nich je odborník na svou práci a když něco nevím já, tak v kanclu vždy najdu někoho, kdo mi poradí.
Religis ale není jenom práce. S kolegy, tedy spíše přáteli, na odreagování v kanclu zahrajeme fotbálek nebo šipky, pravidelně chodíme pokecat na pivko a párkrát do roka jedeme na víkendovou chatu. Zakončil bych to asi slovy: "Religis byla a je trefa do černého".
Libor
hlavní programátor
Co říkají kolegové ve firmě
5.0
2018-01-10T16:18:23+02:00
Libor
hlavní programátor
S Religisem spolupracuji už od střední školy (od roku 2008). Tehdy jsem neuměl napsat ani blbý . Od Religisu jsem dostal příležitost a péči. Začal jsem jako HTML kodér a propracoval jsem se až na hlavního vývojáře. Starám se o spolehlivost serverů, nové technologie, čistotu kódů (codereview), kodéry a vývoj nového eshopového jádra. Práce mě baví, protože si ji můžu řídit (od pracovní doby, přes homeoffice až po posloupnost práce, kterou v průběhu dne budu dělat) a hlavně mám kolem sebe super kolektiv, na který se mohu kdykoliv spolehnout. Každý z nich je odborník na svou práci a když něco nevím já, tak v kanclu vždy najdu někoho, kdo mi poradí. Religis ale není jenom práce. S kolegy, tedy spíše přáteli, na odreagování v kanclu zahrajeme fotbálek nebo šipky, pravidelně chodíme pokecat na pivko a párkrát do roka jedeme na víkendovou chatu. Zakončil bych to asi slovy: "Religis byla a je trefa do černého".
Pro RELIGIS pracuji už přes 7 let (od roku 2010) a za tu dobu jsem se naučil mnoho nového a poznal skvělý kolektiv, který tuhle firmu stmeluje. Pohodová atmosféra, možnost flexibilní pracovní doby nebo práce z domu či možnost na čemkoliv se domluvit a zařídit si věci klidně během dne, to je to, co velmi oceňuji. Všechny případné problémy se dají jednoduše řešit. Firemní akce a turnaje ve fotbálku během pracovního dne jsou skvělým zpestřením a odreagováním. Práce tady se mi líbí a věřím že tomu tak bude i do budoucna.
Adam
vývojář
Co říkají kolegové ve firmě
5.0
2018-01-10T16:21:49+02:00
Adam
vývojář
Pro RELIGIS pracuji už přes 7 let (od roku 2010) a za tu dobu jsem se naučil mnoho nového a poznal skvělý kolektiv, který tuhle firmu stmeluje. Pohodová atmosféra, možnost flexibilní pracovní doby nebo práce z domu či možnost na čemkoliv se domluvit a zařídit si věci klidně během dne, to je to, co velmi oceňuji. Všechny případné problémy se dají jednoduše řešit. Firemní akce a turnaje ve fotbálku během pracovního dne jsou skvělým zpestřením a odreagováním. Práce tady se mi líbí a věřím že tomu tak bude i do budoucna.
V Religisu jsem našel spoustu super kolegů a hlavně možnost růstu v profesní i osobní rovině. Je nám zde poskytnut dostatek prostoru a podmínek pro zlepšování.
Díky možnostem návštěv školení/konferencí, konzultacím s kolegy či setkáváním se se zajímavými lidmi a klienty, mi nehrozí pří práci stereotyp.
David
hlavní markeťák
Co říkají kolegové ve firmě
5.0
2018-01-10T16:20:02+02:00
David
hlavní markeťák
V Religisu jsem našel spoustu super kolegů a hlavně možnost růstu v profesní i osobní rovině. Je nám zde poskytnut dostatek prostoru a podmínek pro zlepšování. Díky možnostem návštěv školení/konferencí, konzultacím s kolegy či setkáváním se se zajímavými lidmi a klienty, mi nehrozí pří práci stereotyp.
V Religisu pracuji už od roku 2012, kdy jsem začínala na pozici marketingového specialisty.
Od té doby jsem se díky školením, kurzům a hlavně praxi v oboru, kterou jsem získala díky skvělým zákazníkům, posunula na pozici vedoucí marketingového oddělení.
Svou práci mám velice ráda a nedokážu si ji představit bez svého týmu, který je pro mě klíčový.
Naší předností není pouze férový přístup ke každému z našich zákazníků, ale také k sobě samým. Jsme tým bez velké fluktuace lidí a zakládáme si na kvalitě zaměstanců, proto si každého nového kolegu vybíráme velice pečlivě. Lidé ve firmě si musí sednout lidsky a až potom může fungovat vše ostatní.
Myslím si, že jsme toho zářným příkladem. A to zejména od doby, kdy mi lidé z firmy vyšli maximálně vstříc a přizpůsobili mi podmínky a prostředí tak, abych mohla pracovat a tvořit i poté, co mě vleklé zdravotní potíže začaly omezovat v běžném fungování.
Erka
koordinátor projektů
Co říkají kolegové ve firmě
5.0
2018-01-10T16:24:05+02:00
Erka
koordinátor projektů
V Religisu pracuji už od roku 2012, kdy jsem začínala na pozici marketingového specialisty. Od té doby jsem se díky školením, kurzům a hlavně praxi v oboru, kterou jsem získala díky skvělým zákazníkům, posunula na pozici vedoucí marketingového oddělení. Svou práci mám velice ráda a nedokážu si ji představit bez svého týmu, který je pro mě klíčový. Naší předností není pouze férový přístup ke každému z našich zákazníků, ale také k sobě samým. Jsme tým bez velké fluktuace lidí a zakládáme si na kvalitě zaměstanců, proto si každého nového kolegu vybíráme velice pečlivě. Lidé ve firmě si musí sednout lidsky a až potom může fungovat vše ostatní. Myslím si, že jsme toho zářným příkladem. A to zejména od doby, kdy mi lidé z firmy vyšli maximálně vstříc a přizpůsobili mi podmínky a prostředí tak, abych mohla pracovat a tvořit i poté, co mě vleklé zdravotní potíže začaly omezovat v běžném fungování.
Práce mne baví jednak kvůli skvělému kolektivu, vzámemné podpoře a přátelské atmosféře, ale také díky tomu, že je neustále možné se někam dál posouvat. Defakto každý měsíc se naučím něco nového, co jsem předtím nevěděl. Hrozně důležitá je pro mne taky možnost profesní rady. Tedy když sám nevím, mám kolem sebe lidi, kteří mi dokážou poradit. Taky mi vyhovuje domluva na podání ruky. Není potřeba zdlouhavě nic vypisovat. Prostě když se na něčem domluvíme, tak to platí. Pokud bych měl do firmy vzít svého kamaráda, tak pro něj musí být dostatečným důkazem už to, že jsem ve firmě přes tři roky. Vyhovuje mi také neustálý důraz na kvalitu a co nejlepší výsledek. Často se stane, že i když je produkt hotov, zastavíme jej a ještě jej dále upravíme, aby lépe odpovídal představě a použitelnosti pro zákazníka. Není nám to jedno. Hrozně důležitá je pro mne také možnost pracovat kdykoliv z domu. Ve firmě to není problém.
Kuba
vedoucí vývoje
Co říkají kolegové ve firmě
5.0
2018-01-10T16:29:40+02:00
Kuba
vedoucí vývoje
Práce mne baví jednak kvůli skvělému kolektivu, vzámemné podpoře a přátelské atmosféře, ale také díky tomu, že je neustále možné se někam dál posouvat. Defakto každý měsíc se naučím něco nového, co jsem předtím nevěděl. Hrozně důležitá je pro mne taky možnost profesní rady. Tedy když sám nevím, mám kolem sebe lidi, kteří mi dokážou poradit. Taky mi vyhovuje domluva na podání ruky. Není potřeba zdlouhavě nic vypisovat. Prostě když se na něčem domluvíme, tak to platí. Pokud bych měl do firmy vzít svého kamaráda, tak pro něj musí být dostatečným důkazem už to, že jsem ve firmě přes tři roky. Vyhovuje mi také neustálý důraz na kvalitu a co nejlepší výsledek. Často se stane, že i když je produkt hotov, zastavíme jej a ještě jej dále upravíme, aby lépe odpovídal představě a použitelnosti pro zákazníka. Není nám to jedno. Hrozně důležitá je pro mne také možnost pracovat kdykoliv z domu. Ve firmě to není problém.
Religis mi dal cenné zkušenosti a znalosti v oblasti marketingu, o který jsem se dříve zajímala spíše okrajově. Díky zkušeným kolegům a zajímavým klientům se stal z mé práce koníček. Mám možnost účastnit se profesionálních školení a získávat certifikáty, díky nimž se mi otevírají nové příležitosti. Stejně tak mám prostor pro osobní rozvoj a své poznatky mohu v Religisu aplikovat do praxe. Každý den v kanceláři není jen o práci, ale také o předávání si zkušeností v přátelském a mladém kolektivu. A když už je práce nad hlavu, odskočíme si zahrát stolní fotbálek.
Nikča
marketingový specialista
Co říkají kolegové ve firmě
5.0
2018-01-10T16:50:37+02:00
Nikča
marketingový specialista
Religis mi dal cenné zkušenosti a znalosti v oblasti marketingu, o který jsem se dříve zajímala spíše okrajově. Díky zkušeným kolegům a zajímavým klientům se stal z mé práce koníček. Mám možnost účastnit se profesionálních školení a získávat certifikáty, díky nimž se mi otevírají nové příležitosti. Stejně tak mám prostor pro osobní rozvoj a své poznatky mohu v Religisu aplikovat do praxe. Každý den v kanceláři není jen o práci, ale také o předávání si zkušeností v přátelském a mladém kolektivu. A když už je práce nad hlavu, odskočíme si zahrát stolní fotbálek.
Do firmy jsem nastoupil na pozici PPC specialisty juniora na začátku roku 2017 jako úplný nováček ve světě online marketingu. Díky odbornému vedení zkušenějších kolegů a zaškolení v oblasti PPC reklamy jsem se vše rychle naučil a dostal šanci spravovat první klienty. Postupem času, a s příbývajícími zkušenostmi, jsem dostal možnost pracovat pro zajímavé klienty v nejrůznějších oborech. Co se týká kolektivu ve firmě, tak si myslím, že jsem skvěle zapadl mezi partu fajn lidí.
Jirka
PPC specialista
Co říkají kolegové ve firmě
5.0
2018-01-10T16:25:43+02:00
Jirka
PPC specialista
Do firmy jsem nastoupil na pozici PPC specialisty juniora na začátku roku 2017 jako úplný nováček ve světě online marketingu. Díky odbornému vedení zkušenějších kolegů a zaškolení v oblasti PPC reklamy jsem se vše rychle naučil a dostal šanci spravovat první klienty. Postupem času, a s příbývajícími zkušenostmi, jsem dostal možnost pracovat pro zajímavé klienty v nejrůznějších oborech. Co se týká kolektivu ve firmě, tak si myslím, že jsem skvěle zapadl mezi partu fajn lidí.
Do firmy jsem nastoupil v únoru 2017. Dlouho mě lákal svět online marketingu a zde jsem dostal příležitost ho zažít v praxi. Za rok co jsem tady, jsem získal spoustu nových vědomostí a zkušeností. Kolektiv je příjemný, firma zastává velký individuální přístup. Budu se těšit na další spolupráci.
Filip
PPC specialista
Co říkají kolegové ve firmě
5.0
2018-01-10T16:27:14+02:00
Filip
PPC specialista
Do firmy jsem nastoupil v únoru 2017. Dlouho mě lákal svět online marketingu a zde jsem dostal příležitost ho zažít v praxi. Za rok co jsem tady, jsem získal spoustu nových vědomostí a zkušeností. Kolektiv je příjemný, firma zastává velký individuální přístup. Budu se těšit na další spolupráci.
5
8

Tak neváhej a pošli nám zprávu

Poslat zprávu

Nebo piš na kariera@religis.cz.
Kdybys radši volal, tak Kubovi Bílému (šéf vývoje) na 731 594 196, nebo Liborovi (hlavní programátor) na 551 551 431.
Popř. Radce Homolové (šefka marketingu) na 774 105 409, nebo Ondrovi Eliášovi (ředitel) na 774 378 888
Nebo někomu dalšímu ze stránky s kontaktama;)